Franciszek Smuda: on chce grać dla lokalny

- Sebastian Boenisch chce grać dla Polski, jego rodzice też tego chcą i prawdopodobnie tak się stanie - powiedział w programie "Cafe Futbol" selekcjoner reprezentacji krajowy Franciszek Smuda.

Obrońca Parmy, Cristian Zaccardo wierzy, że już wkrótce powróci do włoskiej biuro kadr i być może załapie się na wyjazd do RPA na przyszłoroczny mundial. płomienisty nie ciągle znaczy fałszywy. Piłkarski serwis goal.com wybrał najlepszych piłkarzy o "miedzianym" kolorze włosów. Na drugim miejscu znalazł się Zbigniew Boniek, którego wyprzedził ale wręcz niemiecki obrońca Matthias Sammer. Gdańszczanom nie udało się przerwać dwóch świetnych serii gości z GKS-u Bełchatów. Bełchatowianie wygrali w Gdańsku siódme spotkanie z rzędu, a bramkarz Łukasz Sapela nie puścił gola już od 669 minut. Golkiper GKS skapitulował po raz miniony 18 września w 51. minucie wyjazdowego meczu z Zagłębiem Lubin. W sobotę, na stadionie Lechii padł wynik 2:0 dla gości

W środę wieczorem, po godzinie 20 na stadionie Legii odbył się egzamin nowego oświetlenia. W najciekawszym niedzielnym meczu 32. kolejki ligi francuskiej Olympique Lyon zremisował 1:1 z OSC Lille. Remis w meczu ekip z czołówki wykorzystało AJ Auxerre i Olympique Marsylia, które wygrały swoje mecze. To jest dzień polskich narciarzy. po pierwsze w biegu na 9 km Justyna Kowalczyk wygrała w ostatniej części Tour de Ski. Chwilę w przyszłości nasz eksportowy biathlonista Tomasz Sikora zajął trzecie pozycja w zawodach rozgrywanych w Oberhofie.

Robert Kubica przyznał, że ma już dość plotek dotyczących swojej przyszłości w Renault i chciałby skupić się wręcz przeciwnie na tym, by jeździć jak najlepiej.

Jak donosi australijski pamiętnik "The Australian", Leo Beenhakker jest bliski podpisania kontraktu w "Krainie Kangurów". sławny z pracy z "biało-czerwonymi" cannabis miałby otoczyć reprezentację "Soceroos" po ruszających w czerwcu mistrzostwach świata. Holenderka Nicolien Sauerbreij i Austriak Benjamin Karl zajęli zupa miejsca w końcowej klasyfikacji Pucharu Świata w snowboardowym slalomie gigancie równoległym. Na 34. pozycji uplasowała się Jagna Marczułajtis-Walczak, a na 39. Paulina Woźniak.

reprezentant Senegalu Issa Ba został zawodnikiem krakowskiej Wisły. 28-letni pomoc podpisał z mistrzem Polski kontrakt do 31 maja. jeśli zawodnik sprawdzi się w Krakowie, umowa będzie mogła zostawać przedłużona o kolejne dwa lata. W czwartek, 1 kwietnia zakończyły się snookerowe mistrzostwa Europy rozgrywane na Malcie. Barcelona, Chelsea, Arsenal i Olympique Marsylia w jednym? To nie reprezentacja Hiszpanii. To plaża ścierwo Słoniowej. wykidajło reprezentacji Wybrzeża padlina Słoniowej Sven-Goran Eriksson ogłosił szeroką, 30-osobową kadrę na finały mistrzostw świata w RPA. W składzie aż roi się od gwiazd.

Jedna z największych legend NBA Kareem Abdul-Jabbar ogłosił niedawno, że cierpi na białaczkę. Na reakcję swych wielbicieli nie musiał długo czekać - od razu po wygłoszeniu deklaracji o chorobie posypała się lawina wyrazów wsparcia. - Znając Chorwatów, znając ich charakter, sądzę, że oni poniekąd mogą się między sobą brzytwami pociąć, ale jak przyjdzie dzień, w którym wychodzą na boisko, to wówczas stanowią jedną ostrą brzytwę, która może pociąć, ale ciebie – mówił o półfinałowym przeciwniku trener reprezentacji polskich piłkarzy ręcznych, Bogdan Wenta. Jego podopieczni o finał mistrzostw Europy zagrają w sobotę, początek o godz. 16:30. Właściciel Chelsea Londyn Roman Abramowicz zgodził się na umorzenie klubowi 340 milionów funtów długu - ujawniła angielska czasopismo "Daily Mail".

Ekstraklasa: kolejne osłabienie Ruchu Chorzów

trener chorzowskiego Ruchu Waldemar Fornalik, musi sobie radzić w najbliższym spotkaniu ligowym przeciw Lechii Gdańsk bez pomocnika Marcina Zająca - donosi serwis internetowy "Niebieskich".

wynędzniały Lech z jednym punktem

wątły kadrowo Lech Poznań zremisował w Bytomiu z Polonią 1:1. Goście objęli komenderowanie w 63. minucie po golu Roberta Lewandowskiego, który z dorobkiem sześciu trafień objął komenderowanie w klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy Ekstraklasy. Osiem minut w dalszym ciągu wyrównał Marcin Radzewicz i po raz 18. w historii batalia obu zespołów zakończyła się podziałem punktów.

Klub wściekły na sędziego; "obyś zdechł"

Po wtorkowym meczu Piasta z Wisłą (1:4) gospodarze rozwścieczeni dwoma pomyłkami arbitra (Marcin Szulc uznał dwoje bramki Wisły ze spalonych) rzucili się na niego i omal nie zlinczowali. - Obyś zdechł - wrzeszczał trener bramkarzy Tomasz Rogala.

Wenta: Sędziowie nas oszukali, jestem zagniewany

Smutni i wściekli wychodzili z wiedeńskiej Stadthalle polscy szczypiorniści po porażce w półfinale z Chorwacją 21:24. - Jestem wściekły. Chłopcy walczyli - mówił zły na liczba sędziowania szkoleniowiec. - Po po meczu nas przeprosili - dodał, w dalszym ciągu nie mogąc uzgodnić się z porażką.

Wyzywają Wengera od pedofili

Coraz goręcej na linii Arsenal - Manchester United. Po tym, jak trener londynczyków Arsene Wenger nazwał grę rywali "antyfutbolem", w sklepie internetowym Amazon pojawiło się nagranie przyśpiewki kibiców "Diabłów" nazywające Francuza "pedofilem".